CZ | SK

Certifikáty
ISO 9001, ISO 14001
a OHSAS 18001 

LK pumpservice obdržela od Lloyd's Quality Assurance Ltd. certifikaci ISO 9001  a následně ISO 14001 spolu s OHSAS 18001. Naše firma se tak stala první společností v ČR, která získala tyto certifikáty v oblasti prodeje a servisu výrobků ve vodním hospodářství.

picture/article/iso9001-01.jpgpicture/article/iso9001-02.jpg

ITT FLYGT Certificate

Certifikát opravňující k autorizovanému servisu produktů ITT Flygt. Jeho držitelem v ČR je výhradně společnost LK pumpservice.

picture/article/itt-fligt.jpg

Obrázek motiv
www.lkpumpservice.czProduktyFlygtAbrazi odolná řada 5000

Abrazi odolná řada 5000


Nejúčinnější kalový systém pro aplikace s vysokým opotřebením - série H 5500. 

Použití:article/FLYGT/5550

Odstraňování kalu je základní součástí každodenního provozu v široké škále průmyslových oborů, jako je hornictví, úprava rud, těžba písku, zpracování popílku a ocelářství. 

 

Tyto obory znamenají pro kalová čerpadla značnou zátěž, především pokud jde o náklady vyplývající z oděru a otěru, oprav a údržby.

 

Konstrukce:

V této sérii čerpadel jsou části přicházející do styku s kapalinou, vlastně všechny opotřebitelné součásti, vyrobeny z litiny s vysokým obsahem chrómu, jež poskytuje kompletní ochranu proti opotřebení. Oběžné kolo s vysokým obsahem chrómu s kompaktním designem s dvakrát zahnutým tvarem zaručuje homogennější průtok, což znamená menší opotřebení s tím i minimalizaci možnosti poklesu hydraulické účinnosti.

Pohonná jednotka a části přicházející do styku s kapalinou lze od sebe snadno oddělit, aby byl rychlý přístup k opotřebeným součástem. Není třeba vyměňovat celou část přicházející do styku s kapalinou, neboť dělený design tělesa umožňuje snadný přístup a výměnu vložky spirální skříně.

 

Firma ITT Flygt je jediným výrobcem, který svým zákazníkům nabízí kompletní řešení pro zpracování kalu a poskytuje jim trvalý a cenově výhodný systém, který je spolehlivý a odolný vůči opotřebení.

Tato kalová čerpadla mají kapacitu 240 l/s a dopravní výšku až 80 metrů.

 

Instalace:


   article/FLYGT/instalace/instalace_P   article/FLYGT/instalace/instalace_T2   article/FLYGT/instalace/instalace_Z   article/FLYGT/instalace/instalace_S
   P - Vyjímatelná do      T - Trvalá do suché     Z - Trvalá do suché    S - Přenosná do                         mokré jímky               jímky                      jímky-horizontální        mokré jímky

 

Pracovní charakteristiky řad H 5100 a H 5150
article/FLYGT/graf1_5000

 

 

Pracovní charakteristiky řad H 5520, H 5530, H 5540, H 5550 a H 5560
article/FLYGT/graf2_5000

 

 
Provozováno na m@gnetpro