lkmain

Historie

Prožijte s námi nejdůležitější milníky na naší více než 25 leté cestě, na které jsme se snažili nejen růst, ale zejména zlepšovat naše služby a neustále rozšiřovat portfolio nabízených produktů.

Vydání živnostenského listu Ladislav KINCL – PUMPSERVICE.

V Praze zakládáme sídlo společnosti a otevíráme servisní středisko pro Československo.

1990

Vzniká společnost  LK Pumpservice s.r.o.  a přebírá obchodní činnosti původní firmy.

1991

Rozšiřujeme portfolio o produkty značky Lowara a jako první ve střední a východní Evropě získáváme autorizaci servisu ITT Flygt.

1992

Získáváme výhradní zastoupení dmychadel, kompresorů HV TURBO a aeračních systémů SANITAIRE.

1993

Zakládáme obchodně technické oddělení v Brně a pro užší kontakt se zákazníky otevíráme dceřinou společnost na Slovensku.

1995

Otevíráme servisní středisko v Bystrém na Vysočině.

1996

Sídlo firmy se stěhuje do bývalého areálu ČKD v Kolbenově ulici ve Vysočanech na Praze 9. Dodáváme pro Ústřední čistírnu odpadních vod v Praze největší instalaci aeračního jemnobublinného systému SANITAIRE v Evropě.

1997

Zakládáme další servisní středisko v Břeclavi a naše čerpadla pomáhají likvidovat následky povodní.

2002

Zakládáme servisní středisko Trebišov na Slovensku a současně otevíráme servisní středisko v Teplicích. Produkty rozšiřujeme
o čerpadla KOLMEKS a v rámci protipovodňových opatřeních dodáváme Praze největší čerpací stanici s největším průtokem v ČR.

Po patnácti letech na trhu má společnost již 47 zaměstnanců.

2005

Rozvoj na poli kvality završujeme získáním mezinárodně uznávaného standardu norem.  Získáváme certifikáty ISO 14001 a 18001.

2009